.

.

New
Камшик-Тоа! Елита 50 Пакет, Случај на 600

Камшик-Тоа! Елита 50 Пакет, Случај на 600

DEN 7200.00

Стока
Достапно.

Компатибилен со сите стандардни шлаг крем точење.Направени од највисок степен, 100% премија алуминиум.Околу 20% повеќе волумен на полначот ја намалува потребата да се освежи и да се оптимизира ефикасноста.Подобрување на аерација создава производи полесни во масти и калории.CA КЛИЕНТИ САМО : А пораката ќе се генерира во рамките на Центарот за документи кои ќе ви бидат потребни.На Камшик-Тоа!Елитата е нашиот најнов, иновативни азотен оксид крем полнач.Оваа следната генерација крем полначот, содржи повеќе гас парче од индустриски стандард, propelling околу 20% повеќе волумен на шлаг содржина.Направени со 100% премија алуминиум, Камшик-Тоа!Елитата е многу полесни, произведува подолготрајни свежина, и е повеќе еколошки од јаглероден челик колега.Секој Камшик-Тоа!Елита крем полначот се внимателно проверени и сертифицирани за да се исполнат највисоките стандарди за квалитет, обезбедувајќи најдобар вкус за вашите кулинарски и bartending потреби. *ЗА ПРОИЗВОДИ ПРЕВОЗОТ ДО СА, ние бара дополнителни информации за да се усогласат со Калифорнија Кривичниот Законик Дел 381e.Е-маил ќе бидат генерирани со понатамошни инструкции по исходот.Ако не ја добиеме потребните документи, вашата цел ќе биде откажана.* Мора да биде најмалку 18 години за да го купите.Клиент налози и претставува тоа, ако таквите азотен оксид касети се купи за препродажба и/или дистрибуција, Клиент ќе се осигура дека купувачите од Клиентите имаат 18 години или постари и имаат намера производот исклучиво за употреба(s) посочени погоре; и ќе добие од таквите купувачите и одржување на документ потпишан од страна на таквите купувачите кои се изнесени на претходните информации, и во согласност со сите услови на Калифорнија Кривичниот Законик дел 318e.CA жители, ве молиме кликнете тука за да го видите Проп 65 предупредување.*.

Детали

Свеж

Избор на клиенти