.

.

New
U S Меѓународни Гроздобер Антички Месинг Двојно Ротирачки Тркала Обоено Стакло Калеидоскоп Рачно Изработени

U S Меѓународни Гроздобер Антички Месинг Двојно Ротирачки Тркала Обоено Стакло Калеидоскоп Рачно Изработени

DEN 599.76

Стока
Достапно.

✔️Тоа е лесно да се игра.Можете да видите различни модели преку дупки само со ротирачки својата глава. ✔️Различни модели може да се направи децата имаат различни имагинации, и исто така, може да донесе поинаква инспирации за возрасни.Античкиот Месинг Калеидоскоп за деца и возрасни, само пресврт и искуство енергична светлосно шоу. ✔️Сите луѓе не може да се види на истата шема, ова е местото на играчка артефакт.Големина : 7 Инчи Прибл.Материјал : Месинг & Стакло Крај : Антички Тежина : .230 kg Околу Големина : 7 Инчи Околу Погледнете Фотографии За Вистинскиот Имиџ На Производот.Целата Работа е рачно изработени Ова е Репродукција Објект, Не се Продаваат Како Антички.Добар Дел Од Колекцијата.Најдобро за подарок.Корисно Во Времето На Патување.Ве Молиме Посетете Ја Нашата Продавница & Провери Повеќе Убави Предмети.

Детали

Свеж

Избор на клиенти