.

.

New
ICM Скала 1/32 I-16 Тип 10, втората светска војна Советскиот Борец - Пластични Модел за Градење Комплет # 32004

ICM Скала 1/32 I-16 Тип 10, втората светска војна Советскиот Борец - Пластични Модел за Градење Комплет 32004

DEN 1492.56

Стока
Достапно.

Овој модел комплет може да бара собранието и сликарство.Цемент, алатки и боја не се вклучени.Содржи мали делови, се препорачува за возраст од 14 & up.Вештина ниво 3. ОВА НЕ Е ИГРАЧКА.Decals се вклучени за дополнителни детали и реализам.Многу детални.Делови се пластични текстура за да личат на други материјали.Што може да се види собранието инструкции и сликарство шема вклучени.ICM Скала 1/32 I-16 Тип 10, втората светска војна Советскиот Борец - Пластични Модел за Градење Комплет # 32004.

Детали

Свеж

Избор на клиенти