.

.

New
Мон Готвач Сет од 3 Мачки Кристал Нокти Датотеки рака украсени со кристали од Сваровски | Рачно Изработени, чешка Калено Стакло, цел Живот Гарантирањето, Стакло Нокт

Мон Готвач Сет од 3 Мачки Кристал Нокти Датотеки рака украсени со кристали од Сваровски | Рачно Изработени,

DEN 334.80

Стока
Достапно.

ДОБРО ЗДРАВЈЕ НА ВАШИТЕ НОКТИ : Придонесува за добро здравје на вашите нокти преку спречување на разделување и кршење.ПРИЈАТЕЛ НА НОКТИ : Кадифе се изедначи површината е пријател на ноктите и кутикулите.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ефикасно поднесување површината овозможува прецизност shaping.Секоја датотека доаѓа со доживотна гаранција која покрива поднесување површината.EXTREMLY ТРАЈНИ на : 198 Mpa stong чешка-калено стакло е тешко носи и изграден за да трае.Рачно изработени : Секој нокти датотека е рачно изработени и украсена со исклучителна кристали од Сваровски за стилски, елегантна завршница.Боја : Бела Небото.

Детали

Свеж

Избор на клиенти