.

.

New
30ML - Пар (2) - Боровинки Палачинки & Cinnabon - Премија Мирис на Нафта Пар - 30ML

30ML - Пар (2) - Боровинки Палачинки & Cinnabon - Премија Мирис на Нафта Пар - 30ML

DEN 296.40

Стока
Достапно.

КОРИСТИ - Нашите Премија Одделение на Мирисни Масла се формулирани за да биде погодна за создавање на свој свеќи, сапуни, воздух два спреј, кожа и нега на коса формулации, производи за чистење, за употреба во домот арома diffusers, миризливи фен листови, freshen некоја фиока, потпури, freshen теписи, масажа/тело масло, шеќер струже, и многу повеќе.Персонализирате било која од вашите unscented производи.Користете ја вашата имагинација да се создаде мирис, што е едноставно твое.Килибар стакло 30ml шише со црна полипропилен ребрести капа и подесувате евидентно прстен со dropper insert (внеси).На dropper внесува мала количина на производот да се издаваат.Оваа капа и orifice редуктор комбинација е одлична за издавање на нафта.Мирисни масла за надворешна употреба само.Овој производ не треба да се користи undiluted.За било какви прашања во врска со правилно користење во производи, ве молиме контактирајте со нас.БОРОВИНКИТЕ ПАЛАЧИНКИ - овошен бери торта тип со ноти на путер крем и јавор, блискиот белешки на бери, muguet, цимет, слива, и карамфил, со слатка ванила, и боб тонка база забелешка.CINNABON - топол gingerbread тип со врвот белешки од оревче, путер крем, кора од портокал, лимон кора и еукалиптус, блискиот белешки од јавор, цимет, карамфил, и какао, со слатка ванила, heliotrope, и боб тонка база забелешка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти