.

.

New
Metrex Caviwipes1 Површината за Дезинфекција, 6 x 6¾, 160 ct/може да

Metrex Caviwipes1 Површината за Дезинфекција, 6 x 6¾, 160 ct/може да

DEN 264.00

Стока
Достапно.

Пакет Димензии : 13.208 cms (L) x 13.208 cms (W) x 17.78 cms (H).Тип На Производ : Професионална Здравствена Заштита.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Metrex Caviwipes1 Површината за Дезинфекција, 6" x 6¾", 160 ct/може.

Детали

Свеж

Избор на клиенти