.

.

New
OWLKELA Обоени Маскирање Лента 16 Дворот На Ролна, 6 Ролни Виножито Бои Сликарство Лента, Сликари Лента, Занает Лента, Етикетирање Лента, Лента Хартија за Куршум Списани?

OWLKELA Обоени Маскирање Лента 16 Дворот На Ролна, 6 Ролни Виножито Бои Сликарство Лента, Сликари Лента, Занает

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Користете уметност ленти за да се создаде ѕид мурали, DIY занаети, партија украси, бележник хартија, налепници за запишување и повеќе.Многу Споменици За Фестивали, како што се Мајки Ден, Татковци Ден, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година, Партии.Во исто време, можете да ја користите занает ленти за дозволете им на децата да запишува едноставен букви или зборови, така што децата може да се чувствуваат радост на учење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти