.

.

New
Камион Кочница Пролет Алатка

Камион Кочница Пролет Алатка

DEN 1190.16

Стока
Достапно.

- Направен од висок квалитет на челик, не е лесно да се деформира. - Прецизни отворање на мувла, лесна конекција. - Не е лесно да се падне, имаат долг животен век. - Ако имате камион/трактор/приколка сопирачки, се еден за овие. - 1pcs Камион Кочница Пролет Алатка. 1pcs Камион Кочница Пролет Алатка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти