.

.

New
3M Scotchrap Винил Заштита од Корозија Лента 51, 2) во x 100 ft, Unprinted, Црна, Сите Временски Лента За Метални Цевки и Електрични Канал Системи, 1 ролна

3M Scotchrap Винил Заштита од Корозија Лента 51, 2) во x 100 ft, Unprinted, Црна, Сите Временски Лента За Метални

DEN 1127.52

Стока
Достапно.

Таа, исто така нуди заштита од корозија на фитинзи и зглобовите на сите мелница-обложени цевки и електрични канал системи.За повеќе од еден век, 3 M има применети иновации и технологија за подобрување на нашите клиенти животи и поддршка на нивните бизнис цели. 3 M™ Scotchrap™ Лента 50 е 10 мили лента и 3 M™ Scotchrap™ Лента 51 20 мили дебели лента.

Детали

Свеж

Избор на клиенти