.

.

New
236 Дворови Двострано Лента за Уметност, 6 Ролни Двете Еднострани Ленти за Занаети, Scrapbooking, - Карта во донесувањето Одлуки, Подарок Завиткување, DIY, Office & Дома Материјал

236 Дворови Двострано Лента за Уметност, 6 Ролни Двете Еднострани Ленти за Занаети, Scrapbooking, - Карта во

DEN 263.76

Стока
Достапно.

Три Различни Големини : 6 Ролни од двојно двострано лента, големини се 1/ 4 инчен (6 мм), 1/ 3 инчи (9 mm), 1/ 2 инчи (12 mm) во ширина, секоја тек е околу 36 метри/ 39.4 метри долго, вкупно 236 метри долго, 2 ролни на секоја ширина.Силно Лепило : нашата двојно двострано лента има исклучително силно лепило за употреба, доволно силна за сврзување 2 предмети заедно, добар избор за статистика и семејството.Лесно да се Солза : лесно солза двојно двострано лента со вашиот палец и прсти, нема потреба фармацевт.Откине лента да посакуваната должина.Се применуваат и притиснете цврсто.Отстрани лента линија да се изложи на лепак лепило.Место материјал на лепило.Одговараат за повеќето површина : овие двојно двострано лента може да се примени повеќето чиста и мазна површина, како што се дрво, метали, стакло, трудови, бои, и многу пластика и ткаенини.Широка Примена : двојно двострано лента е совршен за картичка за обележување, scrapbooking, монтажа photoes, подарок завиткување, фотографија, уметност и занаети, многу практичен и удобен за секојдневниот живот.Број на Предмети : 6.

Детали

Свеж

Избор на клиенти