.

.

New
Socket Set Завртка, Купот Точка, 8-32 x 2, од Легиран Челик, Црна Оксид, Хексадецимален Штекер (Количина: 2500) Груб Навој, 8 Копачка/Слепи/Ален/Завртки без глава, Должина: 2 инчи

Socket Set Завртка, Купот Точка, 8-32 x 2, од Легиран Челик, Црна Оксид, Хексадецимален Штекер (Количина: 2500)

DEN 2073.60

Стока
Достапно.

Тема : Крупни / Thread / Легиран Челик / Црна Оксид.Се Препорачува Хексадецимален Штекер Ален Клуч Клуч : 5/64 (Инчен).Навој Дијаметар-Теренот : 8-32, Должина : 2 инчи.Се Препорачува Хексадецимален Штекер (Allen Клуч) Големина : 5/64 (Инчен).Црна Оксид не е заштитен заврши и ќе рѓа ако се изложени на влага.Нерѓосувачки Челик материјал се препорачува за средини со влага.

Детали

Свеж

Избор на клиенти