.

.

New
Extsud Преносни Универзална Патна Опрема Кабел Организатор Торба

Extsud Преносни Универзална Патна Опрема Кабел Организатор Торба

DEN 762.48

Стока
Достапно.

Ефективна организатор да го носи вашиот кабли и флеш дискови околу себе, држете се на организиран и уреден, наместо кутии за нив во zip-заклучување торба.Изградени со трајни и времето-отпорни најлон со добро поместена полу-флексибилни опфаќа, чувајте ги сите на вашиот електронски додатоци и кабли уредно и да ги заштити добро.Внатрешна структура : 3 лесен пристап мрежа џебови се прошири на продавницата за повеќе големини на USB диск; 2 патент мрежа џебови за 2.5 инчен хард диск или преносни моќ банки, доволно простор да се одржи.Не само што работи како нормален кабел организатор кеси, но исто така се користи како козметички торба и бебето Здравствена заштита & Чешлање Комплет.Димензија : 9.4x6.6x1 инчи(L/W/H), која може да се стави во рачна ташна и ранец лесно, совршено се користат за патување или на отворено.Extsud Патна Опрема Кабел Организатор Торба : Создавање ќе безвременски стил на живот!Организирање на вашата електроника додатоци во лесен начин.Продавници бројни кабли и хард дискови убаво и пристојно.Држете се организирани наместо кутии за нив во zip-заклучување торба.Идеален за оние кои се ангажирани со многу бизнис патување или било какви патувања.Широк Апликации : Дигитална опрема, кабел, полнач, слушалка, OCD кабли, моќ банка, хард дискови, итн.Спецификација : Материјал : трајни и времето-отпорни најлон Големина : 9.4x6.6x1 инчи(L/W/H) Тежина : 100g Пакет содржи : 1* Extsud Патување Кабли Организатор Торба.

Детали

Material:
durable and weather-resistant nylon Size
Свеж

Избор на клиенти