.

.

New
WXLSQ Надгради Контактна Леќа Почиста Професија Ултразвукови Почиста, со Безжичен Полнач Мултифункционален Очила Почиста, Тип-C, Преносни Контактна Леќа Почиста Маш?

WXLSQ Надгради Контактна Леќа Почиста Професија Ултразвукови Почиста, со Безжичен Полнач Мултифункционален Очила

DEN 238.80

Стока
Достапно.

*Надгради контактна леќа почиста-Мулти-функционални почиста, не само што може да се користи како леќа почиста, но, исто така, поддржува безжична полнење функција, автоматски влегува напојување на чекање кога батеријата е целосно наполнета. *Интелигентни детекција : Интелигентни фреквенција конверзија контрола на технологијата, ако чистење комора функција е абнормален, таму ќе биде суптилна сина светлина во switch област за да ве потсети. *Ултразвучно Технологија : Контактна Леќа Почиста користи Ултразвучно Технологија со 45 k Hz фреквенцијата на чисти супстанции, како што е таложење.Брз чистење, Тоа не презема долго за да впие. *Ефикасно Чистење и Заштеда на Енергија : контактната леќа clener е усвоена од страна на ултразвукови бранови технологија, фреквенција поголема од 20000 Херц со силна пенетрација. *Служба : Стручна ултразвукови почиста е посветен на совршен чистење на контактни леќи, па не се грижи за чистење способност, во споредба со накит почисто, тоа е професионално и безбедно.Како ќе се чисти контактни леќи?Се се уште проблематичниот со чистење на очила?Кога ќе имаме почисти, вие не ќе биде пречи!Надгради контактна леќа почиста-мулти-функционални почиста, не само што може да се користи како леќа почиста, но, исто така, поддржува безжична полнење функција, автоматски влегува напојување на чекање кога батеријата е целосно charged Glasses cleaner/безжични полнење function Intelligent фреквенција конверзија контрола на технологијата, автоматски да внесете напојување на владата по батеријата е целосно компатибилен со различни модели на мобилни телефони, и може да се чистат контактни леќи во исто time Three големи functions Standard функција / strong функција / едно-копче за враќање на function Intelligent детекција : Интелигентни фреквенција конверзија контрола на технологијата, ако чистење комора функција е абнормален, таму ќе биде суптилна сина светлина во switch област за да ве потсети you TYPE-C полнење interface Support Qualcomm КК, Qualcomm PD, Samsung AFC мулти-протокол адаптер input Service : Професионални ултразвукови почиста е посветен на совршен чистење на контактни леќи, па не се грижи за чистење способност, во споредба со накит почисто, тоа е професионално и safepacking листа : 1 * Контактна леќа cleaner1* полнење преку USB кабел.

Детали

Свеж

Избор на клиенти