.

.

New
Дрво, Хартиена Крпа Носителот Симпатична Хартиена Крпа Носителот На Countertop Стои Хартиена Крпа Носителот Симпатична Хартиена Крпа Носители На Високи Тип

Дрво, Хартиена Крпа Носителот Симпатична Хартиена Крпа Носителот На Countertop Стои Хартиена Крпа Носителот

DEN 264.24

Стока
Достапно.

Пакетот Вклучува : 1 x Хартиена крпа носител(Другите Не се Вклучени).Големина Детали : Краток Тип Големина : 13cm x 21cm/5.12" x 8.27" (Прибл.) Висок Тип, Големина : 13cm x 34.5 cm/5.12" x 13.58" (Прибл.).Материјал : Тоа е направен од висок квалитет на дрвен материјал.Дрвена хартија застане е едноставна, корисни и лесно да се инсталира.Не се Лизга Дизајн : Анти-се лизга на дното подлога и животински облик, дизајн, оваа ролна хартија застане е стабилна, практични и симпатична.Service : Ако имате било какви прашања во врска со производот, добредојдени да ги побарате од нас.Ние и ветуваме да ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.Големина На : Висок Тип.

Детали

Свеж

Избор на клиенти