.

.

New
GN 722.3 Серија Челик Плоштадот Пролет Latche со Прирабница, Тип L Лево Индексирање Cam, Цинк Позлатен Заврши, 68mm Должина, Дијаметар 10мм

GN 722.3 Серија Челик Плоштадот Пролет Latche со Прирабница, Тип L Лево Индексирање Cam, Цинк Позлатен Заврши,

DEN 1776.00

Стока
Достапно.

Челик, прецизност фрли, цинк позлатен заврши Водич тело.Челик, прецизност фрли, цинк позлатен, сина passivated Latch.Челик, цинк позлатен, сина passivated Клипот pin.GN 722.3 пролет брави се користи кога индексирање pin треба да се повече.Индексирање pin retracts со вртење на latch од 180°.Заклучување рецка ќе се одржи на latch и во двете позиции.Страната има две фиксни монтажа дупки и две дупчиња дупки.Фиксни или дупчиња дупки може да се смести во метрички DIN 933/931 хексадецимален кап завртки или DIN 912 штекер кап завртки.Слотови се овозможи попрецизно усогласување на latch.GN 722.3 пролет брави се дизајнирани за употреба во челичната конструкција или locksmith продавници каде што помалку прецизно позиционирање / заклучување е потребно.На dimensional tolerances затоа се избрани за рентабилно производство, додека осигурување дека функционални saftety е загарантирана кога се изложени на валкани и правливи средини.

Детали

Свеж

Избор на клиенти