.

.

New
У К МАРТ 3 Инчен рачно изработени Телескоп Солидна Месинг

У К МАРТ 3 Инчен рачно изработени Телескоп Солидна Месинг

DEN 2071.20

Стока
Достапно.

Одличен колекционерски достоен на екранот.Телескоп се протега до 6 инчи во должина и расклопна должина 3 инчи.Долг живот, како да се изработени од месинг.Фокус прилагодливи помош на телескоп последните цевка.Одличен за колекционерски и kinki , не гледајте директно во Сонцето.Идеални за користење на чамци, пешачење патувања, птицата гледа и kinki.Земја На Потекло : Индија.На Наутички Премиум Квалитет 6 инчен Месинг Телескоп е одличен подарок за наутички navigator во вашето семејство.Функционална телескоп е направена од шупливи месинг цевка & inset со супериорен оптички .Објективи да дава моќ на 2x.Телескоп се протега до 6 инчи во должина и паѓа да компактен 3 инчен Антички Репродукција направени од цврст месинг .М.A & SONS е вистински сопственик на Брендот У К МАРТ и да не дозволат некој да ги копирате својот производ слика / опис .За да се избегнат лажно / евтини квалитет на производи, ве молиме да ги купите Бренд "У К MART" од продаваат и fullfilled од страна на М А & SONS само.

Детали

Свеж

Избор на клиенти