.

.

New
Лама Страна се Насликани Вистински чешка Кристал Нокти Датотека со Појавување на Акрилик Случај - Среден

Лама Страна се Насликани Вистински чешка Кристал Нокти Датотека со Појавување на Акрилик Случај - Среден

DEN 189.36

Стока
Достапно.

Автентични Нокти Датотеки направени во чешката Република - Никогаш не се истроши.Рачно насликани од страна на уметници во Grand Rapids, Мичиген (САД).Датотеката површината е не-porous - Лесно да се чистат со сапун и вода.Поднесување површината прави да се мазни ноктите и го намалува пилинг & разделување - не е финтата или солза ноктите.Калено и појачани и се 74% посилна од нормално стакло и не води се користат во производство (за разлика од оние произведени во Кина).Елегантен Нокти Датотеки се 100% вистински чешка Стакло од најдобрите квалитет.Тие имаат двојно-еднострани гравирани поднесување површина која е загарантирана да никогаш не се истроши.Нашите нокти датотеки се калено и најтврдокорните за издржливост и се 100% доведе слободни.Сите дизајни се рака-слика од локалните уметници во Grand Rapids, Мичиген (САД).Нокти датотеки се средна големина - 5.5".Сите нокти датотеки дојде со заштитен, за појавување на акрилик случај.

Детали

Свеж

Избор на клиенти