.

.

New
MICTUNING Ц1 4 Парчиња RGBW LED Рок Lights - Multicolor Underglow Неонски Светлина Комплет со Bluetooth Контролер, Музичкиот Режим

MICTUNING Ц1 4 Парчиња RGBW LED Рок Lights - Multicolor Underglow Неонски Светлина Комплет со Bluetooth Контролер,

DEN 1594.80

Стока
Достапно.

MICTUNING имаат направено сите истражување за тоа што купувачот се допаѓа најдобро за нивниот рок светла, ќе љубовта овој НОВ Патент Ц1 RGBW Рок Светлина поради тоа што има повеќе модерен изглед и подобри перформанси од друга rgb оние на пазарот.Нема потреба да се грижите за вода прилив.Опцијата се бескрајни!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти