.

.

New
SCOSCHE ITCGM01B 2010 до 2014 година, Chevrolet Camaro Интегриран екран на допир за Контрола на ИКТ 2.0 Решение Цртичка за Полнење

SCOSCHE ITCGM01B 2010 до 2014 година, Chevrolet Camaro Интегриран екран на допир за Контрола на ИКТ 2.0 Решение

DEN 1430.40

Стока
Достапно.

ДВОЕН екран осетлив на допир СИСТЕМ : 2 поединечни touchscreens кои се вклопуваат во цртичка на Camaro и контрола на климата/возило погодност settings.Го ЗАДРЖУВА ОРИГИНАЛНИОТ КОНТРОЛИ : екран осетлив на допир систем го задржува возила оригинални OE функции.ПОЈАВУВАЊЕ на ДИЗАЈН : се Усогласува со една фабрика цртичка за да одговара на естетика, на вашето возило.ЕДИНЕЧЕН ИЛИ ДВОЕН DIN : Работи со или единечен или двоен DIN резервни стерео или cd-плеери.КОМПАТИБИЛЕН CAMARO ВОЗИЛА : 2010 до 2014 година, (Не-Навигација) Само.ВКЛУЧЕНИ ВО ПАКЕТ : Главен Панел со Вграден-во Touchscreens, Лево Заграда, Право Заграда, Цртичка Џеб за Еден Din, Жици се Подигнат и Антенски Адаптер.КУПИ СО ДОВЕРБА : Поддржани од страна на SCOSCHE е Ограничен Доживотна Гаранција и животниот Век Техничка Поддршка.На Scosche во трката за полнење обезбедува лесна замена од фабриката стерео да се еднокреветни или двокреветни DIN резервни единица.Тоа е прв од ваков вид да се вклучат 2 изградена-во колор екран осетлив на допир интерфејси со поединечните контроли за вашите возила клима и удобност карактеристики.За време на инсталацијата, нема сечење на возила ОЕМ жици или било каков сложен програмирање потребно, само некои мали измени на цртичка.Компатибилен со 2010-2014 Chevrolet Camaro возила без фабрика за навигација.Комплет вклучува сите делови што треба да се качи на резервни стерео во автомобил во вашето возило е цртичка.На touchscreens и нови стерео инсталирате без празнини за да одговара со возила цртичка контури, додека задржување на сите функции на оригиналниот menu (мени) и settings (подесувања), клима, воланот & загревани седишта (ако е опремен).Дополнителен модул потребни за On Star задржување (се Продава одделно).

Детали

Свеж

Избор на клиенти