.

.

New
Insignia NS-P4112 Пренослив CD Плеер со Прескокнете Заштита за CD, CD-R, CD-RW - Вклучува Слушалки

Insignia NS-P4112 Пренослив CD Плеер со Прескокнете Заштита за CD, CD-R, CD-RW - Вклучува Слушалки

DEN 2879.76

Стока
Достапно.

Овој пренослив CD player withstands вашата on-the-go начин на живеење, обезбедување до 60 секунди на прескокнете заштита, па вашата музика не е прекината.Игра назад cd, cd-r и cd-rw дискови.Вклучува пар од зад-на-глава слушалки.Овој пренослив CD player withstands вашата on-the-go начин на живеење, обезбедување до 60 секунди на прескокнете заштита, па вашата музика не е прекината.Игра назад cd, cd-r и cd-rw дискови до 60 секунди на CD прескокнете заштита за непречено аудио вклучува пар слушалки бара 2 АА батерии (вклучени) детали за производот, прескокнете заштита : Да, прескокнете заштита time : До 60 секунди, CD-r/rw компатибилен да,mp3-cd компатибилен : Не, бас поттик : Не се вклучени слушалки тип над глава.

Детали

Свеж

Избор на клиенти