.

.

New
WSRZQ 5-100 еез Бела Моделирање на Процесот на полистирен, Пена Топката DIY Свадба Фестивал Божиќ Декорација Материјали Деца Занаети (Топка со Дијаметар : 80mm 10pcs)

WSRZQ 5-100 еез Бела Моделирање на Процесот на полистирен, Пена Топката DIY Свадба Фестивал Божиќ Декорација

DEN 498.00

Стока
Достапно.

100% сосема нов и висок квалитет.Пена топки за молекуларна модел правење и разни занаетчиски активности.Може да биде обоен со бојата да се создаде различни животински и човечки ликови.Одлично за Chrismas дрво украси и декорација.Исто така, совршен за деца проекти,како образовни пена топката може да се развие нивната имагинација.

Детали

Свеж

Избор на клиенти