.

.

New
MEPAL, Cirqula Мулти Храна Чување и Послужување Садот со Капак, Храна Првично Сад, Нордиските Бела, 3.2 Quarts (3 Литри, 101 унци), 1 Count

MEPAL, Cirqula Мулти Храна Чување и Послужување Садот со Капак, Храна Првично Сад, Нордиските Бела, 3.2 Quarts

DEN 1891.20

Стока
Достапно.

Продавница забите и ги задржите свежи со херметички и leakproof cirqula чаши.Безбедно да се користи во фрижидер, ладилник, микробранова печка и машина за миење на садови.Тесни печат го задржува храна новак подолго време И го задржува ароми заклучени во.Капак со транспарентен прозорец ви овозможува да видите што е во сад.Bpa free; направени во Холандија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти