.

.

New
10Pcs Проширување Куки, на 304 Нерѓосувачки Челик М8 Тешки Отворено Првенство Кука Проширување Завртки за Ѕид Бетонски Тули

10Pcs Проширување Куки, на 304 Нерѓосувачки Челик М8 Тешки Отворено Првенство Кука Проширување Завртки за Ѕид

DEN 496.80

Стока
Достапно.

Таписерии Изработка : Ова проширување кука е направен со исклучителна изработка.По површината оксидација третман, тоа е мазна и брус-бесплатно, и да се чувствува удобно, која ќе ги носи добро искуство.Специјален Дизајн : Оваа високо-квалитетни проширување кука донесува посебно не се лизга судрат дизајн, изработка на овие куки лесно да се сфати ѕидот, не е лесно да падне и да се лизга надвор, и да се подобри ефикасноста на работата.Висок Квалитет : Ова не ' рѓосувачки челик проширување кука строго ја следи контролата на квалитетот.Внатрешната топ моделот е јасно, заб теренот е дури и длабоко, на прицврстување ефект е добро, и тоа е многу практично.Широка Примена : Ова не ' рѓосувачки челик проширување кука има широка примена опсег, погоден за бетон, лесен бетон, полна тула, природни густа камен, porous тули и вар и песок тула.Високо-квалитетни Материјали : Овој тип на проширување кука е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и висока температура, и може да се користи во влажни средини, па дури и вода без rusting.Спецификација : Предмет Тип : Проширување Куки Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Модел : М8 Боја : Сребро Количина : 10 Применливи Ѕид : Конкретни, Лесен Бетон, Полна Тула, Природни Густа Камен, Porous Цигла, Песок-Вар Тули Производ Големина : Вкупна Должина : 100mm / 3.9 во Обвивка Должина : 40mm / 1.6 во Отворање : 20mm / 0.8 во Имајќи Тежина : 170kg / 374.7 lg Пакет Листата : 10 x Проширување Куки Забелешка : Ако товарот е vibrated, тоа може да се олабави.

Детали

Item Type:
Expansion Hooks
Material:
304 Stainless Steel
Model:
M8
Color:
Silver
Quantity:
10
Applicable Wall:
Concrete, Lightweight Concrete, Solid Brick, Natural Dense Stone, Porous Brick, Sand-Lime Brick
Product Size:
Total Length:
100mm / 3.9in
Casing Length:
40mm / 1.6in
Opening:
20mm / 0.8in
Bearing Weight:
170kg / 374.7lg
Свеж

Избор на клиенти