.

.

New
Тежок Случај за gopro JSVER за Носење за GoPro Херој 8/7/(2018) 6/5/4/3,DJI Osmo Акција, Тешко Школка Заштитни Случај Патување Складирање Торба за DJI Osmo Акција, AKASO, Campark, YI Акција Камера

Тежок Случај за gopro JSVER за Носење за GoPro Херој 8/7/(2018) 6/5/4/3,DJI Osmo Акција, Тешко Школка Заштитни

DEN 1303.20

Стока
Достапно.

За носење за Go Pro Херој 8/7/(2018)6/5 и DJI Osmo Акција со надворешната рамка, Go Pro Херој 4/3 во водоотпорен случај, или камера + 2 батерии; компатибилен со други камери помала од 2.87*2.87*1.57" во големина, вклучувајќи AKASO EK7000 / EK7000 Pro / V50 Pro / Храбри 4, Campark ACT74 / ACT76, Змеј Допир Визија 3, YI Лајт / 4 K+, APEMAN, EKEN H9 R, Crosstour, Davola, FITFOR и JEEMAK ACT74 R.(Уредот НЕ е вклучен).Тешко надворешната школка, направени од врвен квалитет ЕВА, обезбедува целосна заштита од гребнатини, влијанија, шокови, светлина, вода и прашина.Мали и преносливо, лесно да се спакуваат во вашата торба.Димензии : 3.15*3.15*1.77 инчи.Двојно патент дизајн овозможува да се користи со вашиот Go Pro дури и со selfie stick/ monopod спроведен, и обезбедува лесен пристап до вашата камера и додатоци.Лесен за носење, доаѓа со carabiner за прикачување на други вреќи.Боја : Тип 1.

Детали

Свеж

Избор на клиенти