.

.

New
V7 DTK Замена на Батеријата 4.0 Ах за Dyson SV11 V7 Предизвика V7 Motorhead Про V7 Автомобил+Брод V7 Меки V7 HEPA V7 Животинско Правосмукалка

V7 DTK Замена на Батеријата 4.0 Ах за Dyson SV11 V7 Предизвика V7 Motorhead Про V7 Автомобил+Брод V7 Меки V7

DEN 933.60

Стока
Достапно.

Батерија Тип : Литиум-јонска | Батеријата Напон : 21.6 V | Капацитетот на Батеријата : 4000m Ah.Направени со висок квалитет клетки.Компатибилен со моделите : Dyson v7 серија : Dyson v7 cordless стап правосмукалка v7 motorhead про v7 предизвика v7 автомобил+брод v7 Животинско v7 Животинско Pro+. 100% компатибилен со вашиот dyson v7 правосмукалка.НЕМА ПРАЗНИНА на вашиот производителот гаранција.Висок квалитет на клетки : Обезбеди повеќе моќна енергија и Подолг живот.Без мемориска ефект.Може да биде обвинет или празни како што е потребно, без губење на капацитетот.Вграден-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста.Гаранција : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите / 12 Месеци производ гаранцијата.Капацитетот на батеријата : 4000m Ah.Батеријата Напон : 21.6 V. Батерија Тип : Li-ion.Батеријата Клетки Тип : 6-Cell Li-ion.Dyson V7 Серија : V7 Животинско / Врвца-free / Extra / Активирањето / Активирањето+ / Motorhead Pro / Меки / Душек ект / SV11, 968670, 229687. За DTK.DTK е производство, продажба во еден од производителите, професионални производство, продажба на батеријата и адаптер.За секој од нашите клиенти со високо квалитетни производи.Ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам.Производ Detials : .Капацитетот на батеријата : 4000m Ah Battery Напон : 21.6 VBattery Тип : Li-ion Battery Клетки Тип : 6-Cell Li-ion.Одговара Машина Модел : .Dyson V7 Серија : V7 Животинско / Врвца-free / Extra / Активирањето / Активирањето+ / Motorhead Pro / Меки / Душек ект / SV11, 968670, 229687. Answer : ___________________________ Note : .Ве молиме да не го користите правосмукалка кога полнењето на батеријата.Чувајте ја батеријата Чисти пред да ги полните.Чувајте го на чисто, суво, ладно место подалеку од топлина и метални предмети.Не оставајте ја батеријата заспан за долги периоди на време,Ние препорачуваме користење на батеријата најмалку еднаш на секои две до три недели.

Детали

Свеж

Избор на клиенти