.

.

New
Navitech Тешко Солиден Сива Ранец/Rucksack видео камера Случај Компатибилен со Sony FDR-AX700

Navitech Тешко Солиден Сива Ранец/Rucksack видео камера Случај Компатибилен со Sony FDR-AX700

DEN 1199.76

Стока
Достапно.

Водоотпорна и Shockproof видео камера ранец.Тешко солиден Надворешноста за крајна заштита.Заменлив Складирање делови за SD мемориска картичка, батерија, power plug, далечински управувач, батерија пак, LCD, lense некои помали tripods.Внатрешната Мрежа капак за да се задржи вашата акција камера и додатоци за безбедна.Вклучува екстра џеб за дополнителни додатоци.Под целосна 24 месеци гаранција; Димензии 30 х 30 x 12 cm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти