.

.

New
SIFDNRGNFN Проширување Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Завртка/Издолжени Проширување Завртка/Гром М12-M20 2 парчиња Проширување Кука (Должина : 90mm, Големина

SIFDNRGNFN Проширување Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Завртка/Издолжени Проширување Завртка/Гром

DEN 497.28

Стока
Достапно.

Стандардна големина завртка, лесно да се инсталира.Нерѓосувачки челик заврши нуди заштита од ' рѓа.Текстурата на материјалот : 304 од не ' рѓосувачки челик.големина на : На пример : M6 * 100 (конец пречник од 6mm, завртка должина 100mm).Подели во ребрести заштита се прошири на две спротивставени страни, како што затегнете ја завртката, зголемена држи власта, анти-ротација структура.дизајн на проширување ракав, затегнете ја завртката нема да биде проследено во дупчење ротација.Големина : М12 | Боја : 90mm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти