.

.

New
9V Батерија,Pallus 850mAh 9V Литиум-Јонска Батерија Батерии со Полнач,6F22 Батерии за Аларми,Безжични Микрофони,Детектори на Чад,Играчки,Рефлектори(4Pack Батерии+Полнач)

9V Батерија,Pallus 850mAh 9V Литиум-Јонска Батерија Батерии со Полнач,6F22 Батерии за Аларми,Безжични Микрофони,Детектори

DEN 307.20

Стока
Достапно.

➤[850m Ah Независни полнење, може да биде директно вметнат во USB напојување за да се постигне полнење, едноставен и брз.Широка примена:Погоден за сите видови на 9 V литиум батерија опрема, како што се чад алармот, играчки, пожар, микро фото печатач, итн.Pallus 9v батерија е вашиот сигурен партнер за вашиот секојдневен живот.Широка примена:Погоден за сите видови на 9 V литиум батерија опрема, како што се чад алармот, играчки, пожар, микро фото печатач, итн.

Детали

Свеж

Избор на клиенти