.

.

New
SIFDNRGNFN Проширување Завртки 20pcs М5 Toggle Гром Крило Орев Виси Тешки Предмети Гром Base Завртки Проширување Кука

SIFDNRGNFN Проширување Завртки 20pcs М5 Toggle Гром Крило Орев Виси Тешки Предмети Гром Base Завртки Проширување

DEN 601.68

Стока
Достапно.

Стандардна големина завртка, лесно да се инсталира.Нерѓосувачки челик заврши нуди заштита од ' рѓа.Усвоена на премиум материјалот, тоа е практична и издржлива.Различни спецификации и доволно количини може да ги исполни вашите различни долгогодишен користење.Пролетта може да биде автоматски отвори зад шупливи супстрат да се формираат голем радиус и голема површина конекција, обезбедување на сигурен anchoring ефект.Удобен да го инсталирате.Прва ударна дупка, тогаш пушти ја да се префрлате гром во дупката, бидете сигурни дека ќе оставите доволно простор за крила за да ја ослободите и конечно завртка гром од страна на електрична шрафцигер.

Детали

Свеж

Избор на клиенти