.

.

New
Kase Wolverine Магнетни 112mm CPL Филтер Посветен за Nikon NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S Објектив за Z Серијата Shockproof Калено Оптичко Стакло Филтер ги Вклучува Адаптер

Kase Wolverine Магнетни 112mm CPL Филтер Посветен за Nikon NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S Објектив за Z Серијата Shockproof

DEN 5398.80

Стока
Достапно.

►112mm Магнетни Адаптер Сопствени Дизајниран за Nikon NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S Објектив за Z Серијата & Магнетни CPL Филтер (1 Престане Изложеноста Фактор). ►CPL може да бидат Ротирани.►Адаптер прифаќа 112mm Магнетни Леќа Капа (се Продава Одделно). ►Shockproof Калено Оптичко Стакло. ►Издржливи и Практично Нераскинлива. ►Закорави, Лесно Чистење Горниот Слој На Вода, Масло, Прашина, Отпечатоци & Отпорен На Гребење. ►Swap Филтри Супер Брз. ►До 4 Kase Wolverine Филтри можат да бидат Поставени. ►Исклучително Лесен. ►Филтерот и адаптер Тежи 2.5 oz.►Вклучува Пластична Чување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти