.

.

New
QBQBY Чај Крпа Носители Триаголен самолепливи Крпа Plug Ѕид-Монтирани Деца Рака Крпа Кука Притисни во Чај Крпа Куки за Бања, Кујна и Дома,Сина

QBQBY Чај Крпа Носители Триаголен самолепливи Крпа Plug Ѕид-Монтирани Деца Рака Крпа Кука Притисни во Чај Крпа

DEN 359.76

Стока
Достапно.

?Иновативни Мали Кујнската Крпа Кука?Единствен начин да се поправи крпа во место, само да им помогнам на крпа во клипот за безбедно да го поправи вашиот крпа во место.Полетување на крпа со еден повлече!Дури и бебињата можат да ги користат без напор!. ?Иновативни Мали Кујнската Крпа Кука?Единствен начин да се поправи крпа во место, само да им помогнам на крпа во клипот за безбедно да го поправи вашиот крпа во место.Полетување на крпа со еден повлече!Дури и бебињата можат да ги користат без напор!. ?Широка Употреба?Кујнската крпа грабител е многу погодна за бесење партали и мали пешкири, без разлика дали тоа е во влезот, спална соба, купатило, гаража, кујна или RV кујна, кабинет вратата, туш кабина, фрижидер, да ги користите за да висат чај крпи, рачни крпи , се Соочуваат со крпи или било какви слични предмети. ?Елегантен Изглед?Комбинацијата на сина и розова само ќе се зголеми убавината на местото.Мек материјал ќе ефикасно да го поправи вашиот крпа, без кинење на деликатни ткаенини!Овие кујна, туш крпа куките се едноставни, практични и домот, во исто време, што ги прави идеални за практична и декоративни крпа куки. ?Лесно да го Инсталирате?Секој крпа кука е самолепливи, ќе може да се закачите на јадицата на било рамна, чиста површина. ?Безбедност за Деца?Оваа мазна кујнската крпа рек нема дополнителни рабовите на овална.Овој клип е направен од мек силикон.Тоа е безбедно за употреба и нема да предизвика штета на човечкото тело.Погоден е за семејства со деца.Боја : Сина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти