.

.

New
Sugarbooger Добар Ручек Бенто Кутија, Птици & Пеперутки

Sugarbooger Добар Ручек Бенто Кутија, Птици & Пеперутки

DEN 238.80

Стока
Достапно.

Три прегради чува храна одделени и свежо.Херметички изградба.Microwaveable и замрзнувач безбедно.Дете-friendly лесно-го отворите капакот.Lead-free, BPA-free, phthalate-бесплатно, ПВЦ-слободни.Боја : Птици & Пеперутки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти