.

.

New
ТОП Резервни Гуми за Заклучување на Компатибилен Со Jeep Wrangler Л 2018-2021#7032301

ТОП Резервни Гуми за Заклучување на Компатибилен Со Jeep Wrangler Л 2018-20217032301

DEN 2080.80

Стока
Достапно.

Компатибилен со 18-21 Jeep Wrangler Л. 6 плоча-гимнастик лента да се спречи подигање и bumping.Автоматски се заклучува кога клуч е отстранет.Автомобилската одделение од нерѓосувачки челик.Автомобилската одделение од нерѓосувачки челик заклучување карактеристики на блендата за да го задржи надвор елементи и остатоци од не 'Рѓосувачки челик навој повлечи орев pin-от е направен за сила и издржливост На авто-враќање пролет автоматски ќе се заклучува кога вашиот клуч е отстранет Ова заклучување има 6 плоча-гимнастик лента да се спречи подигање и bumping ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ОЕМ И ПОВЕЌЕТО РЕЗЕРВНИ АЛУМИНИУМСКИ ТРКАЛА ЗАМЕНА на ЕДЕН 1/2" -20 ТЕМА ПОВЛЕЧИ НУТ СО 3/4" СТУД ПОВЛЕЧИ НУТ се ПРЕДВИДЕНИ.ЗА НАЈДОБРИ РЕЗУЛТАТИ КОРИСТЕТЕ СО АЛУМИНИУМСКИ ТРКАЛА СО 1/2" – 1-3/8" ПОВЛЕЧИ ОРЕВ ДОБРО.

Детали

Свеж

Избор на клиенти