.

.

New
GOOTRADES Транспарентен Стандардна SD SDHC Мемориска Картичка Случај Носителот Кутија за Чување на Кутии (Пакување од 10)

GOOTRADES Транспарентен Стандардна SD SDHC Мемориска Картичка Случај Носителот Кутија за Чување на Кутии (Пакување

DEN 167.76

Стока
Достапно.

Големина : 4.8 cm x 3.8 cm x 0.6 cm / 1.89 x 1.5 x 0.24 инч.Материјалот е лесен, лесен за носење, постабилна и издржливи.Чувајте ги вашите картички безбедно и заштитени.Мали пластични случај.Идеални случаи за Фотографи во движење или Дома Чување.Ја спречува мемориски картички од прашина и загуба, со хард корица.Останете организирани со овие држачот за мемориска картичка.Може да се стави мемориски картички во камерата торба лесно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти