.

.

New
Рој Kirkham Појадок Купот/Чинијата, Agapanthus, Сет од 2

Рој Kirkham Појадок Купот/Чинијата, Agapanthus, Сет од 2

DEN 1080.00

Стока
Достапно.

Материјал : коска кина, керамички.Боја : бела, мулти.Сет вклучуваат : 2 парче.Стил : случајни, модерен.Agapanthus сет на две "Chatsworth" појадок чаши & чинии во ред коска кина.Совршен за дарежлива топла пие во секое време од денот.Кој зачудувачки пурпурна agapanthus цвет дизајн.Капацитет 450 мл.Направени во Англија од страна на Рој Kirkham.

Детали

Свеж

Избор на клиенти