.

.

New
Knotty Четка Бамбус Четка за заби со Меки Најлон Влакната - Возрасни Големина - 4 Пакет

Knotty Четка Бамбус Четка за заби со Меки Најлон Влакната - Возрасни Големина - 4 Пакет

DEN 95.76

Стока
Достапно.

ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ БАМБУС РАЧКА : Направен од одржливо берат, сите природни Со бамбус.Природно вода-отпорни, силни и издржливи.МЕКА : Влакната се направени со мека најлон за да масажа и го стимулира непцата додека нежно и темелно чистење.СУПЕРИОРЕН ЧИСТЕЊЕ : Бран супериорен дизајн за чистење акција.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА : Регистрирани вегетаријанската и без суровост.Не тестирање врз животни некогаш. 4 ПАКЕТ : Секоја цел вклучува 4 мека најлон наежвам / бамбус рачка, возрасни-големина четки.Љубовта на вашите заби.Љубов вашите непца.Љубовта на вашиот планета.Knotty Конец бил измислен од страна на стоматолошки добра хигиена со цел на мисија да се создаде подобар, повеќе еколошки-пријателски стоматолошки производи.Употреба на Knotty Четка двапати дневно за масажа на непцата, избелуваат забите, и да се спречи лош здив.Оваа убава, еко-пријателски четка за заби е четка ќе бидат горди за да ги користите.

Детали

Свеж

Избор на клиенти