.

.

New
2 Парчиња за Ауди А3 8V S3 RS3 S линија Динамична Страна Огледало Светлината LED Пак Сигналот Индикатор Blinker 2013 2014 2015 2017 2018

2 Парчиња за Ауди А3 8V S3 RS3 S линија Динамична Страна Огледало Светлината LED Пак Сигналот Индикатор Blinker

DEN 1180.80

Стока
Достапно.

Пушеле Огледало Пак Јачина на Светлината : Напредни домувањето се направени од сосема свежи Поликарбонат(PC) материјал, пушеле дизајн не е во можност да ја ослабне тоа luminousness, жолто светло може да се задржи на високо-видливост во врнежлив ноќ, пушеле боја нема да исчезнат од пролонгирана изложување на сонце.Оригиналната стандард, директна замена за вашиот изгребани или скршени еден.Нема кодирање бара on-board computer, лесна инсталација.Plug and Play.Поврзете на оригиналните приклучок без промена на единица за контрола.водоотпорен и ултра издржливи.Со мали дупки, тоа е погоден за puddle светлата на дното на ретровизорот.Динамичен синхронизирано лизгање LED пак сигнал светлина, добра безбедност предупредување перформанси.Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија, долг животен век.Исклучителен дизајн, уникатен изглед, добар декорација точка за вашиот автомобил, како и.Предности : Динамична пак сигнал,полесно да бидат видени од другите возачи кога ќе се вртење десно/лево.Пушеле леќа,изгледа луксузен како спортски стил.LED технологија,се повеќе издржливи.Plug and play инсталација,100% ГРЕШКА СЛОБОДНИ.Лесно да се инсталира, директно поврзани со оригиналните приклучок.Нема кодирање е потребно.Со мат површина за отпорен на гребење.Со јасно плоштад за brigher светла од возачот око.Погоден за : Ау-ди А3/S3/RS3 8 V 2013-2018 модели.

Детали

Свеж

Избор на клиенти