.

.

New
Нокти Датотеки Двојно Двострано 100/180 Ронки Перат Emery Одбор Нокти Педикир Алатка за Гел за на доградба на Акрилни Нокти Пренослив(10pcs,Црна)

Нокти Датотеки Двојно Двострано 100/180 Ронки Перат Emery Одбор Нокти Педикир Алатка за Гел за на доградба на

DEN 112.56

Стока
Достапно.

★★★Одлична Помине Поднесување Tools - Овие црни нокти датотеки работат брзо за да се намали или обликот на доградба на акрилни нокти со саканиот облик или должина.Тие се, исто така, совршен за да се отстранат ноктите гел во вашиот продолжен или лажни ноктите. ★★★Различни Girts Функција Поинаку - Овие нокти датотека сет е идеален да се поднесе и груба до хард ноктите и пети ноктите во 100 ронки додека 180 ронки smooths до вашите нокти работ со рафинирана форма. ★★★Премиум Квалитет на Материјалите - На 100/180 Помине документи се направени со sandpaper и дрвен стап.Дизајниран со круг врвот и Двојно Страни, овие убав, здрав & трајни нокти датотеки ви овозможува удобно помине прави искуство.Вие само треба да се применуваат светлина притисок, но може да се види резултати веднаш, тие нема да се наведнуваат!. ★★★Мора да ги Имаат во Салони и во Домашни Одлична за сите ваши поднесување потреби, Нокти, Хоби, Занаети.Мора да имаат професионални салони и DIY помине уметност дома.Страшно подарок за девојки кои сакаат да помине уметност како Денот на Вљубените подароци, роденденски подароци, Божиќ подарок & ноќта на Вештерките Подарок. ★★★Перат Нокти Датотеки - Овие emory одбори може да се мијат со вода, брз и лесен за чистење.Опис : Сосема Нов и Висок квалитет. 10 компјутери/многу Професионални Висока Пескарење Нокти Датотека.Нема Мало Поле.Сите предмети ќе бидат безбедно спакувани во меур торба.Погоден за поднесување на ноктите, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти и лажни нокти, одговара за девојки или жени кои сакаат помине уметност.Помине уметност buffers и датотеки за поставување користи за помага педикир и маникир.Помага да се направи нокти, мазна и сјајна.Погодна за двете домашна и професионална употреба.Објектот специфики : Предмет Тип : Нокти Датотека Материјал : ЕВА & Sandpaper & Сунѓерот Боја : Црна Стил : Директно Карактеристики : Двојно Страна 100/180 Ронки Пакување Содржина : 10pcs Нокти Датотеки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти