.

.

New
ECSWP Хартиена крпа носителот - Моден виси позадина крпа кутија разноврсна бања ткиво кутија за слободни удирање креативни водоотпорен хартија во ролна хартија цевк?

ECSWP Хартиена крпа носителот - Моден виси позадина крпа кутија разноврсна бања ткиво кутија за слободни удирање

DEN 7266.00

Стока
Достапно.

★Материјал : Пластични Ткиво Носител Е лесен И Удобен, Водоотпорен И издржливи. ★Спецификација : 15.5*15*25.5 СМ (6*6*10 Инч).Се Тркалаат На Држачот За Внатрешни Работи : 12*11 Cm (5*4 Инчен). ★Складирање полица : опашката на кутре во облик на ткиво фармацевт може да бидат обесени со мали додатоци за лесен пристап и додаде забава. ★Дупчење и без дупчење дизајн : Ние ќе подготви магија налепници, 3 колоидното честички и 3 челик нокти за слободни на избере. ★Магија налепници може да се користи на мазни ѕидови, Не е лесно да падне.Ако тоа е груба ѕидот, може да се удирани со тупаници инсталиран.Боја : Жолта.

Детали

15.5*15*25.5 CM (6*6*10 Inch). Roll Holder Interior:
12*11 Cm (5*4 Inch).
Свеж

Избор на клиенти