.

.

New
Микро USB Брз Полнач за Samsung Galaxy Tab A, E, S2, 3, 4, 7.0 8.0 9.6 9.7 10.1, СМ-T280/350/580/113/377/560/713/813/530/387/113 Таблета Адаптер за Напојување со 5FT Полнење Кабел

Микро USB Брз Полнач за Samsung Galaxy Tab A, E, S2, 3, 4, 7.0 8.0 9.6 9.7 10.1, СМ-T280/350/580/113/377/560/713/813/530/387/113

DEN 311.76

Стока
Достапно.

◆Компатибилност : Галакси Јазиче На 7.0" 8.0"(2015) 9.7"10.1" (2016) Активна, Табот E 7.0" Лајт 9.6", Во Табот S2 8.0" 9.7"(2015 Година), Табот 3/4 7.0" 8.0" 10.1", Во Табот Про 8.4" 10.1", Имајте На Ум 8.4" 10.1", Имајте На Ум Про 12.2".Samsung Галакси СМ-T710 СМ-T713 СМ-T567 СМ-T560 СМ-T377 СМ-T378 СМ-T113 СМ-T807 СМ-T800 СМ-T807 СМ-T707 СМ-T700 СМ-T320 СМ-T520 СМ-T337 СМ-T330 СМ-T237 СМ-T230 СМ-T537 СМ-T530 СМ-T113 СМ-T110 СМ-T290 СМ-T295 SM-T350 СМ-T355 СМ-T387 СМ-T280 СМ-T285 СМ-T555, СМ-T550 СМ-P580 СМ-P585 СМ-P585 Y СМ-T813. ◆Известување : Само Одговара За Микро USB Конекторот.Поради различни ослободување години, истиот модел има различни енергетски пристаништа.Ве молиме проверете ги модел и полнење на пристаништето пред купување.НЕ се Компатибилни Со Јазиче 10.1/Note 10.1, Табот 8.0" СМ-T380 СМ-T385 2017, Јазиче 10.1"(2019). ◆Карактеристики : Висок Квалитет на AC Ѕид Моќ Полнач/Адаптер за Samsung Galaxy Tab Таблет.Текст : 100 V240 V Излез : DC 5 V, 2000m A max. ◆Безбедност : УЛ/CE/FCC/Ro HS Уверение, се Изгради во Динамична IC, Полнач IC & Моќ Осигурач за Брзо Полнење и Над Задолжен Заштита. ◆Гаранција : Сигурен и Пријателски Услуги на Клиентите Одговор во Рок од 24 Часа. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите, 12-Месечен Размена.

Детали

Свеж

Избор на клиенти