.

.

New
BSEED Електронски Surge Protector за Домашна Примена,Напон Заштитник Одговараат за Фрижидери и Замрзнувачи, Напон Brownout Штекер 120V 20A,2400Watts(4 Парчиња)

BSEED Електронски Surge Protector за Домашна Примена,Напон Заштитник Одговараат за Фрижидери и Замрзнувачи,

DEN 1967.76

Стока
Достапно.

Ние не се изгради најпознатите прекрасните производи—бидејќи ние веруваме во "своето постоење е да бидат заборавени'.Дополнително, на Напонот surge protector обезбедува заштита против напон шила кои може да го оштети електрична опрема.Тоа е идеален за употреба дома, за време на патувањето, или било кое време треба пренапонска заштита, без најголемиот дел на моќ лента. ✅Одложување Функција : Ако уредот средби (електрична енергија) на напонот на струја, тоа ќе заштита на апаратот со обезбедување на излез додека напон стабилизира.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш).Тоа може да биде прилагодена од 90 V да 140 V според вашите потреби.На "ДОЦНЕЊЕ" индикатор ќе биде вклучен за да ги информира своите корисници.Моќ извира покриени од еден ден.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ. ✅Прилагодливи Напон : минималниот напон капацитет на заштитник е прилагодлив.На напон (бран) заштитник одговараат за клима, Замрзнувачи, Мраз на Одлуки, Машини за Перење, или било Големи Апарати.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. (Прилагодливи позиција е во задниот дел).Одложување.Минималниот напон капацитет на заштитник е прилагодлив.

Детали

Свеж

Избор на клиенти