.

.

New
X AUTOHAUX Огледало Стакло Загрева со Поддршка Плоча Возачот Страна LH Левата Страна на ретровизорот Стакло за BMW 325Ci 760Li

X AUTOHAUX Огледало Стакло Загрева со Поддршка Плоча Возачот Страна LH Левата Страна на ретровизорот Стакло

DEN 479.76

Стока
Достапно.

Бренд нови замена на Огледало Стакло за BMW 323 Ci 325 Ci 328 Ci 330 Ci 745i 745 Li 750i 750 Li 760i 760 Li.Карактеристики : Вистински Стакло Со Поддршка Плоча Возачот Лево LH Страна Моќ Операција Огледала Загрева огледало за побрзо се одмрзне Без Авто Затемнување.Лесно да се инсталира за замена на ОЕМ оштетени огледало.Одговара на ОЕМ Дел Број : 51167028427. Ви обезбеди јасен поглед на дожд или магла дена од ова огледало стакло со загреан функција Сина нијансирање огледало, анти-блескави, подобрување на безбедноста во возењето во текот на ноќта.Опис : Ова е 100% СОСЕМА НОВ Огледало Стакло Замена и изграден за да строга контрола на квалитетот стандарди.Ви обезбеди јасен поглед на дожд или магла дена од ова огледало стакло со загреан функција Сина нијансирање огледало, анти-блескави, подобрување на безбедноста во возењето во текот на ноќта.Не мора автоматско затемнување функција.Ова е не-ОЕМ производи, додаток само!Specifications Glass Боја : Blue Material : Стакло, Plastic Glass Тип : Широк Агол / Aspherical Placement на Возило : Лево Side Functions : Heated Type : Моќ Операција Mirrors Part Број : 51167028427 Diagonal Големина : 18cm / 7.08 (Најдолго дијагонални димензии од врвот агол на спротивната долниот агол).Големина : 16.5x11cm / 6.49x4.33(L*W)Одговара за : за BMW 323 Ci 2000 за BMW 325 Ci 2001-2006for BMW 328 Ci 2000 за BMW 330 Ci 2001-2006for BMW 745i 2002-2005for BMW 745 Li 2002-2005for BMW 750i 2006-2008for BMW 750 Li 2006-2008for BMW 760i 2004-2006for BMW 760 Li 2003-2008 Installation Чекори : 1. Користете crowbar да pry стариот стакло заедно со плочата;2. Отстранете го иглички кои се поврзе стариот стакло;3. Стави пина во ново стакло;4. Стави плоча усогласат со управен опрема, и притиснете го на центар.Забелешка : Пред да ја купите, ве молиме проверете форма и големина внимателно за да бидете сигурни дека овој објект ќе ви одговара автомобил.Ако не сте сигурни дали тоа е соодветен или не, ве молиме контактирајте со нас и да го прикачите на вашето возило информации пред купување.Пакет се Вклучени : 1 x Возачот Страна Огледало Стакло.

Детали

Свеж

Избор на клиенти