.

.

New
Southwire 34930 Пренапони Guard 30A - Целосна Заштита Преносни со LCD Дисплеј Црна

Southwire 34930 Пренапони Guard 30A - Целосна Заштита Преносни со LCD Дисплеј Црна

DEN 5496.24

Стока
Достапно.

Континуирано се следи и прикажува напон и amp нерешено (RMS).LCD екран (англиски). 10 секунди да започне секвенца. 128 вториот ресетирате одложување штити A/C компресор.Димензии : 4.68" ширина x 21.50" должина x 3.86" длабочина.Универзална Одговара Тип.3600 Watts.TRC Пренапони Guard 30 Amp - Целосна Заштита Преносни со LCD Дисплеј Преку креативност, продуктивноста и иновативноста - овој бренд продолжува да се развива најдобрите автомобилска галантерија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти