.

.

New
Greenwood од Суштинско значење Чиста Frankincense Етерични Масла (Алфа Thujene 70%) Boswellia serrata со Стакло Dropper Природни Терапевтски Одделение 5ml (0.16 мл)

Greenwood од Суштинско значење Чиста Frankincense Етерични Масла (Алфа Thujene 70%) Boswellia serrata со Стакло

DEN 215.76

Стока
Достапно.

100% РИЗИК НАБАВКА : Ние сме биле понуда 'Без Прашања Праша Пари Гаранција за враќање на' за последните 9 години.Ние веруваме дека нашата масла ќе го носиш траен терапевтски придобивки за вас.Количина - 5ml (0.16 мл) Контејнер Тип - Висок Квалитет Стаклено Шише Метод на Екстракција - Пареа Дестилација Ботаничкото Име - Boswellia serrata 100% Чиста и Природни : Ништо не Преземат, Ништо не Додадена.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : не се однесуваат директно на кожата, секогаш се разредува со превозникот масло. 1% за секојдневна лицето за нега, 5-6 капки во 30ml превозникот масло. 2% за секојдневна тело грижа, 10-12 капки во 30ml превозникот масло. 3-5% за акутна нега, 15-30 капки во 30ml превозникот масло. 1ml е составена од околу 16 капки.ВНИМАНИЕ : Овој производ нема за безбедност на децата капа.Чувајте се далеку од децата.Да се чува далеку од очите.Мијте ги рацете по допирање на етерични масла.Greenwood од Суштинско значење Чиста Frankincense Етерични Масла (Алфа Thujene 70%) Boswellia serrata со Стакло Dropper 100% Природни Терапевтски Одделение 5ml (0.16 мл).

Детали

Свеж

Избор на клиенти