.

.

New
ELECOM Blu-ray леќа почиста (сува тип) ELECOM CK-BR1 (јапонија увоз)

ELECOM Blu-ray леќа почиста (сува тип) ELECOM CK-BR1 (јапонија увоз)

DEN 600.00

Стока
Достапно.

[Компатибилни уреди] Blu-ray Диск драјв, Blu-ray Диск плеер / снимач, PLAYSTATION (R) 3, PLAYSTATION (Р).Ги исклучите нечистотија и прашина во прилог на пикап леќа за да се спречи почетна проблеми и грешки за време на репродукцијата.Сигма оперативниот систем кој го контролира за да се движат на леќа движење назад помеѓу четка и четка во Сигма форма.Автоматско чистење само со поставување на диск, Автоматско чистење метод.Спречување на Почетните проблеми!Blu-ray ексклузивни леќа почиста одговара на целата Blu-ray уредот во принцип, тоа исто така може да се користи во PLAYSTATION 3 површината на леќите може да се чистат цврсто.ELECOM Co., Ltd.е Јапонски електроника компанија, со седиште во Осака, Јапонија.Тие се најдобро познати по нивните модерен дизајн, особено со нивните глувци.Компанијата произведува многу електроника, заедно со други Јапонски компјутер-периферна производители како што се I-O Податоци, Бивол, и Век микро, кои се испратени до многу надвор и поголеми компании, како ОЕМ (e.г.Век Микро е познат брод нивната меморија чипови за Samsung.) Во последниве години, нејзиниот бизнис е проширен во нови области, меѓу кои : залихи на таблет Компјутери и паметни телефони, здравствени производи, како што се телото состав скали и електрични терапија опрема, и дигитален дом област, со подобрена развој на мрежа производи, како што се безжичните LAN рутери, облак услуга и инсталацијата на услугата за безжичен LAN пристапни точки.На ELECOM група ги поставува за да се создадат нови пазари со цел за нов удобно место на паметни дома реализација на развој на производи и продажни со концептот на "Човечки интерфејс : Поврзување на корисниците да се уреди со повеќе удобно и подобро употребливост." [Широк спектар на производи категории] паметни телефони & поврзани објекти, паметни телефони, Здравствени производи, Здравствена заштита Апликации, Таблет Компјутери & поврзани објекти, VR производи, погоден за носене производи, LED осветлување & поврзани елементи, начин на Живот & поврзани објекти, Дигитални Телевизори & сродни области, конзоли за игри, Меморија, Мебел, Складирање податоци, Мрежи, Додатоци, IO уреди, Потрошни добра, Дигитални камери, Музика дистрибуција на уреди, На-табла опрема, Безжични Lan мрежи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти