.

.

New
Снек Сад, изработена од Еко-Пријателски Бамбус, Lighweight Ручек Ужина Кутија за Храна Контејнер, BPA-Free, Течење Доказ, машина за миење Садови Безбедно - Сива

Снек Сад, изработена од Еко-Пријателски Бамбус, Lighweight Ручек Ужина Кутија за Храна Контејнер, BPA-Free,

DEN 933.60

Стока
Достапно.

Стилски и разноврсна бамбус снек кутија.Држи вашата храна свежа!.Нуди хигиенски, обновливи решение за пакување на здрави закуски за движење.Направен од природни и еко-пријателски бамбус.Содржи силикон печат и памук бендот кој се BPA, ПВЦ, Phthalates-бесплатно, и храна-безбедно.Течење-отпорни, фрижидер и замрзнувач-безбедно.Машина за миење садови-безбедно на врвот rack (отстрани силикони печат) - Не може да се користи во микробранова печка, печка, и на директни оган.Димензии : 4.33 x 4.33 x 2.95 инчи.Тежина : 0.46 lb.Боја : сива боја.Овој стилски и разноврсна бамбус снек кутија ќе се задржи вашата храна убаво и свежо!Направен од природни бамбус, тоа е еко-пријателски и нуди хигиенски, обновливи решение за пакување на здрави закуски за движење.Совршен за пакување на мали оброци.Капакот е течење-отпорни со силиконски печат и памук бендот кој се BPA, ПВЦ, Phthalates-бесплатно, и храна-безбедно.Снек кутија е, исто така, фрижидер, ладилник, и машина за миење садови-безбедно на врвот rack (отстрани силикони печат).Тоа не може да се користи во микробранова печка, печка, и на директни оган.

Детали

Свеж

Избор на клиенти