.

.

New
КЕШОТ KIT719 Пакет со Автомобил Стерео Инсталација за Полнење за 2011 – 2014 Chrysler 200 – во Цртичка на Монтирање на Комплет, Темперамент, Антена за Еден Din Радио Приемник (4 То

КЕШОТ KIT719 Пакет со Автомобил Стерео Инсталација за Полнење за 2011 – 2014 Chrysler 200 – во Цртичка на Монтирање

DEN 227.28

Стока
Достапно.

Пакетот доаѓа со : КЕШОТ Задник конектори, Инсталација Цртичка за полнење, Антена, Темперамент за инсталирање на резервни радио.Вкупно 4 Предмети.ПРЕД КУПУВАЊЕ ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ***ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА*** КОМПЛЕТ ЗА СТАНДАРДНИ ЕДИНИЦИ САМО.Се ПОДИГНАТ ЌЕ НЕ задржат контроли на воланот, On Star, вратата chimes.НЕ ЗА ПРЕМИУМ АУДИО СИСТЕМИ ИЛИ ВОЗИЛА СО ЗАДЕН ПРИЕМНИЦИ.Компатибилен со 2011-2012-2013-2014 Chrysler 200. Лесно да се Инсталира со Еден DIN Автомобил Стерео е.Нема специјални алатки се потребни.ПРЕД КУПУВАЊЕ ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ***ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА*** КОМПЛЕТ ЗА СТАНДАРДНИ ЕДИНИЦИ САМО.Се ПОДИГНАТ ЌЕ НЕ задржат контроли на воланот, On Star, вратата chimes.НЕ ЗА ПРЕМИУМ АУДИО СИСТЕМИ ИЛИ ВОЗИЛА СО ЗАДЕН ПРИЕМНИЦИ.Пакетот доаѓа со : КЕШОТ Задник конектори, Инсталација Цртичка за полнење, Антена, Темперамент за инсталирање на резервни радио.Вкупно 4 Предмети.Компатибилен со 2011-2014 Chrysler 200 Dash Комплет Карактеристики : Цртичка Инсталирате на Монтирање на Комплет што може да се Види Инструкции За Лесно Installation Designed И Contoured Да Одговара на Фабрика Dashboard High-Одделение & Тешки-Должност ABS Пластика Structure Factory Стил Текстура.

Детали

Свеж

Избор на клиенти