.

.

New
BESTUNIHOM 30inch Количка за Складирање Отоманската Клупата, на Крајот на Креветот подложка за нозе Чевли Клупата, Складирање Седиште Кутија, Беж SND02BDJ-БГ

BESTUNIHOM 30inch Количка за Складирање Отоманската Клупата, на Крајот на Креветот подложка за нозе Чевли Клупата,

DEN 1984.80

Стока
Достапно.

【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА】 Долго чување на клупата можат да се сретнат различни видови на чување потреби, како што е чување на играчки, перници и книги.Во прилог на основните функции на чување, тоа исто така може да се користи како подложка за нозе или како седиште.Тоа може да биде ставен во дневната соба, entryway или спална соба. 【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】 собранието на чување на столица е многу едноставен, лесно може да заврши во неколку секунди.Таа има стабилна структура и одличен носивоста. 【КЛАСИЧЕН ИЗГЛЕД】 чување На отоманската клупата на високо-квалитетни вештачка кожа површина, кои е многу лесно да се избрише се чистат со влажна крпа; дизајн на двојно бод копчиња подобрува мода и текстура на чување на градите. "【ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ】 Клупата димензија : 30""(L) x 15""(W) x 15""(H).Чување на отоманската е опремен со многу еластична сунѓерот перница, што го прави повеќе удобно да седат на. ". 【ПО УСЛУГА】Ние сме одговорни за производите што се продаваат, за било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.

Детали

Свеж

Избор на клиенти