.

.

New
docrafts Anita Текстура Картички/Коверти, на 5 од 7-Инчен, Бела, 20-Пакет

docrafts Anita Текстура Картички/Коверти, на 5 од 7-Инчен, Бела, 20-Пакет

DEN 352.32

Стока
Достапно.

Додадете личен допир на вашиот одмор картички!овие картички и коверти се совршен почеток за создавање на вашата сопствена порака.Овој пакет содржи дваесет и 7x5 инчен бело картички и дваесет 7x5 инчен бела пликови.Произведено во кина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти