.

.

New
HOTT CD611T Пренослив CD Плеер со Bluetooth V5.0 Слушалки USB Кабел Shockproof Walkman CD Плеер за Автомобил Дом-Црна

HOTT CD611T Пренослив CD Плеер со Bluetooth V5.0 Слушалки USB Кабел Shockproof Walkman CD Плеер за Автомобил

DEN 2159.76

Стока
Достапно.

DIR : За mp3 пршлен, сите песни се поделени во неколку стипса; 5 Звучни Ефекти : BBS, Поп, Џез, Рок, Класичен; 5 Режими на репродукција : се Игра во ред, Повторете песна, се Повторува на СИТЕ, се Играат првите 10-ти на датотека, се Игра во случаен редослед.Анти-Прескокнете Заштита може да се спречи мало шокови, но не можат да го издржат тешки порази.Уживајте во вашата омилена музика на начин во текот на долго дискови ((ЗАБЕЛЕШКА : работи само со 3. ❤ Во Автомобил Конективност : Користете вклучени аудио кабел за се поврзете со автомобил аудио систем(3. Играчот не содржат вграден во батеријата, па тоа не може да се наплаќа.На предната страна, на диск плеер има LCD дисплеј и функционални копчиња. ❤Лесен за Употреба:Кога играте на вашиот дискови, можете да го прескокнете, пребарување, и пауза/играат вашите омилени песни.Таа има различни современи карактеристики.5 mm ПОМОШЕН излез).На страна, лесно можете да ја прилагодите јачината на звук, префрлување на клучните заклучување со поместување на "ДРЖАТ" во "ON" позиција за да спречите случајно притискање на функцијата на копчињата.Аудио кабел се користи за да се поврзете со други аудио уреди, како што се јазик и автомобил аудио системи.5 мм ПОМОШЕН порта , USB порта НЕ е поддржувала).

Детали

Свеж

Избор на клиенти